2-letni chłopiec wygrał talent show

Hugo Molina to dwulatek, który wygrał hiszpańską wersję “Mam talent”. Został najmłodszym zwycięzcą programu i skradł serca wszystkich widzów.

Hugo Molina to dwuletni chłopiec, który wygrał piątą edycję hiszpańskiego “Mam talent”. Tym samym został najmłodszym zwycięzcą w historii tego talent show.

Chłopczyk wszedł na scenę ze swoim tatą. Ten przedstawił swojego synka i opowiedział o nim kilka słów. W pewnym momencie rozbrzmiała muzyka znana z Semana Santa, czyli hiszpańskich obchodów Wielkiego Tygodnia. Hugo chwycił pałeczki i zaczął grać na bębnach. Od początku był skupiony i ze spokojem wygrywał kolejne dźwięki.

„Nie ma znaczenia, który raz to oglądamy, ponieważ to jest zawsze świetne. W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego” – powiedział jeden z jurorów. – „Przez cały czas trzymał rytm, a to tylko pokazuje, że jego talent jest wrodzony. Albo się z czymś takim urodziłeś, albo nie”.

W ten sposób dwulatek skradł serca jurorów i widzów. Jego tata, Manuel Jesus, spytał się go jak się gra na bębnach.

–  „Dobrze gram na bębnach” – odpowiedział chłopczyk dumny z siebie.

Jurorzy dopytywali się od kiedy Hugo gra na bębnach. Okazało się, że już rok.

„Gra rok, a ma dwa lata. Nic dziwnego, gra połowę swojego życia” – podkreśliła komisja.

Talent dziecka zachwycił nie tylko Hiszpanów. Występ Maliny dotarł do samego papieża Franciszka. Sekretarz Konferencji Episkopatu Hiszpanii skontaktował się z rodziną i przekazał wieść, że papież chciałby posłuchać dwulatka na żywo.

 – „Papież Franciszek przyjmie ciebie i twoich rodziców. Nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie” – poinformował w zaproszeniu.

Hugo zachwycił widzów na całym świecie. Kontynuuje swoją karierę i rodzice prowadzą mu konto na Instagramie, gdzie można usłyszeć jego grę. Obecnie obserwuje go aż 74 tysiące osób.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły