James ma zespół Downa, a jego marzeniem było pójść na bal maturalny

James ma zespół Downa, a jego marzeniem było pójść na bal maturalny. Niestety żadna dziewczyna nie była chętna na to, by być jego partnerką. To bardzo smuciło chłopaka. W pewnym momencie sytuacja diametralnie się zmieniła, bo pojawiła się Alexandria Salazar.

James ma zespoł Downa. Mimo tego starał się nie odstępować na krok swoich rówieśników. Dlatego kiedy zbliżała się data balu maturalnego, chłopak ekscytował się tak jak jego koledzy i koleżanki. Jego wielkim marzeniem było pójście na bal. Niestety żadna dziewczyna nie chciała mu towarzyszyć. James powoli tracił nadzieję. Na szczęście w porę pojawiła się Alexandria Salazar, która zaakceptowała zaproszenie.

Potem dziewczyna zamieściła post na swoich mediach społecznościowych ze zdjęciem i wzruszającym opisem.

Zostałam poproszona przez chłopca o imieniu James, bym mu towarzyszyła na balu maturalnym. Ma zespół Downa i dlatego nikt nie chciał z nim iść. Kiedy poprosił mnie, powiedziałam, że oczywiście, że z nim pójdę i w sumie więcej o tym nie myślałam, dopóki nie zadzwoniła do mnie jego mama. Płacząc do telefonu, zaczęła mi dziękować. Zaproponowała, że zapłaci za moją sukienkę, fryzjera i makijażystkę, bo wiedziała, że nikt nie chciał iść z jej synem na ten bal. Zdołałam wydukać z siebie, że nie trzeba i że naprawdę jestem szczęśliwa, że mogę mu towarzyszyć. A potem z płaczem wpadłam do pokoju mojej mamy i wszystko jej opowiedziałam” – wspomina dziewczyna.

To zaszczyt iść z Jamesem na bal. Przyznaję, że na początku było mi trudno dobrze się bawić z Jamesem. Nie wiedział, jak się zachowywać i nie mógł się odnaleźć, ale potem pomyślałam, że ostatecznie to jego wielki bal, a nie mój. Robiliśmy na co miał ochotę i naprawdę świetnie się bawiliśmy. Szczerze mogę powiedzieć, że ze wszystkich czterech imprez maturalnych, na jakich byłam, ta była najlepsza!” – opowiada.

Rodzina Jamesa była niezwykle wdzięczna za ten piękny gest Alexandrii. Sam James zawsze uśmiecha się gdy tylko wspomina bal maturalny i zapewnia, że to był jeden z najlepszych wieczorów w jego życiu.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Ale fajnie! To ja rozumiem. Bardzo podoba mi się ta wiadomość. Jest bardzo ciekawa i jednocześnie wzruszająca. SUPERRRR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły