Jego siostra ma zespół Downa. Na swoim ślubie zrobił dla niej coś niezwykłego

Chris i Brittany od zawsze byli nierozłącznym rodzeństwem. Kiedy Chris wziął ślub, chciał zrobić dla niej coś wyjątkowego, by pokazać, że nadal będzie pełnić ważną rolę w jego życiu. W końcu swojej siostrze z zespołem Downa zawdzięcza naprawdę wiele.

Chris i Brittany od zawsze byli nierozłączni. Choć Brittany ma zespół Downa, to zawsze starała się robić wszystko, co jej brat. Chciała iść w jego ślady. On z kolei zawsze podziwiał młodszą siostrę i wspierał ją w jej działaniach.

W pewnym momencie swojego życia Chris spotkał niesamowitą dziewczynę – Tatianę. Zupełnie stracił dla niej głowę. W końcu się oświadczył i wspólnie zaczęli planować wesele. Oboje zdecydowali, że Brittany będzie pełniła ważną rolę w ceremonii. Dlatego Tatiana poprosiła ją o zostanie jej druhną. Dziewczyna aż popłakała się ze wzruszenia. Oczywiście powiedziała “tak”.

„Jest moją najlepszą przyjaciółką od pierwszego dnia mojego życia i nawet kiedy się ożenię, to się nie zmieni” – przyznał Chris. „Kiedy zobaczyłem, jak podekscytowana i poruszona była, uświadomiłem sobie, jak ona bardzo nas kocha. Mam ogromne szczęście, że Brittany jest moją siostrą. Bardzo ją kocham”.

Nowożeńcy podarowali jej także wyjątkowy pierścionek, by Brittany pamiętała o tym dniu.

Chris cały czas stara się okazać wdzięczność swojej siostrze. Kiedyś zorganizował dla niej niespodziankową sesję zdjęciową. Sam pracuje jako model, więc chciał, żeby Brittany też mogła się poczuć jak supermodelka.

„Była supermodelką i wiedziała o tym. To był jej dzień, zrobiła to naprawdę profesjonalnie. Radziła sobie o wiele lepiej niż wiele modelek, z którymi pracowałem” – opowiadał.

„Piękno przybiera różne formy. Miłość jest pięknem. Zaufanie jest pięknem. Charyzma i charakter to piękno. Dla mnie moja siostra Brittany jest uosobieniem piękna. Tak wielu ludzi współczuje osobom o specjalnych potrzebach, takim jak moja siostra z zespołem Downa, ponieważ myślą, że „cierpią”. Zwykle jest zupełnie odwrotnie. To ja cierpię. Jesteśmy tymi, którzy cierpią. Wszystko, co moja siostra zna, to bezwarunkowa miłość i światło. Każdego dnia staram się być lepszym mężczyzną i bardziej przypominać moją siostrę — niezależnie od tego, co społeczeństwo myśli o mnie jako o odnoszącym sukcesy modelu, który ma tak wszystko poukładane” – podkreślił w jednym z postów na swoim Instagramie.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły