Muzyka to jej pasja. Nawet choroba nie jest w stanie powstrzymać jej od śpiewania

Laura urodziła się z wrodzoną łamliwością kości. Jednak nawet choroba nie jest w stanie powstrzymać jej od śpiewania. Ostatnio zajęła czwarte miejsce w popularnym talent-show – wszystkich zachwyciła swoim ogromnym talentem.

Laura Dziąba ma wiele pasji. Jedną z nich jest muzyka. Kobieta uwielbia śpiewać.

“Najbardziej w duszy gra mi soul. Właśnie gdy śpiewam – wtedy jest ta prawdziwa Laura, emocjonalna, i to z bardzo różnymi emocjami. Chcę przekazywać je innym, dostarczać im wzruszeń i przyjemności” – opowiada.

Ostatnio wzięła udział w finale popularnego talent-show – “Mam Talent”. Ostatecznie zajęła czwarte miejsce, co jest naprawdę dużym sukcesem.

“Ludzie bardzo często po moich występach mówią, że byli wzruszeni, zachwyceni, że mieli dreszcze. Wydaje mi się, że to jest moja misja, przekazywać innym te emocje, które ja mam w sercu i sprawiać im przyjemność” – zaznacza.

Laura napotkała wiele przeszkód na swojej drodze. Kiedy zainteresowała się muzyką, wiele okazało się, że większość nauczycieli śpiewu nie chciało jej dawać lekcji, choć ma piękny głos. Jednak choroba nie powstrzymała jej od spełniania marzeń.

“Wiele drzwi było przed nami zamkniętych. Rozumiem, że ludzie mogą mieć obawy, że śpiew mi zaszkodzi, że mnie zbyt obciąży. Jednak jest wręcz przeciwnie, w żaden sposób nie może mi zaszkodzić, a tylko mnie uskrzydla, w nim najbardziej czuję się na swoim miejscu. Śpiewanie działa na mnie jak lekarstwo” – zaznacza.

Muzyka zajmuje duże miejsce w jej sercu, bo pomaga jej radzić sobie z trudnymi emocjami. Codziennie mierzy się z problemami, a śpiewając może o tym opowiedzieć innym.

“Raczej jestem odbierana jako wesoła, uśmiechnięta i myślę, że w podejściu do życia jestem optymistką. Choć, jak każdy z nas, doświadczam wielu trudności. Jestem jednak wytrwała w dążeniu do realizacji moich marzeń, także dzięki mojej mamie, która mnie wspiera. Uważam, że wszystko jest po coś” – podkreśla Laura. – “Jako artystka jestem też bardzo emocjonalna, wybucham czasami różnymi emocjami. Dlatego śpiew jest dla mnie tak ważny, bo pozwala mi te emocje opowiedzieć innym. Muzykę mam w sercu, dlatego mi tak bardzo na niej zależy.”

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły