Piękne oświadczyny pary z zespołem Downa

Matthew Schwabs, młody mężczyzna z zespołem Downa, poprosił o rękę Łucję podczas amerykańskiej konferencji poświęconej obronie praw osób z zespołem Downa. Ich pewność siebie, odwaga i radość zrobiły ogromne wrażenie na milionach użytkowników internetu.

Ostatnio jedno oświadczenie o miłości stało się prawdziwym wydarzeniem. Młody chłopak poprosił swoją dziewczynę o rękę, a nagranie tego momentu, opublikowane w listopadzie 2023 roku na mediach społecznościowych, poruszyło serca milionów ludzi.

Matthew Schwab, 26-letni młodzieniec z zespołem Downa, podróżuje po Stanach Zjednoczonych, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat tej choroby. W listopadzie 2023 roku wziął udział w konferencji organizowanej przez GiGi, instytucję wspierającą osoby z zespołem Downa i ich rodziny. Towarzyszyła mu jego ukochana, Łucja, również dotknięta tą przypadłością, dla której przygotował niezwykłą niespodziankę.

Oświadczył się ukochanej Łucji. To było wzruszające i niezapomniane wydarzenie, które poruszyło serca milionów ludzi na całym świecie. Ich miłość, radość i odwaga stały się inspiracją dla wielu. Stało się to podczas wieczornej sesji zdjęciowej.

 „Jesteś piękna, miła i kochana” – zaczął Matthew. – „Zawsze mnie rozśmieszasz i zawsze poprawiasz mi humor Tyle doskonałych cech, aby każde małżeństwo mogło prosperować!”

Matthew kontynuował, mówiąc, że spełnienie ich marzeń może wymagać więcej czasu. Przyznał również, że pary, w których obie osoby mają zespół Downa, mogą napotkać większe trudności niż inne. Mimo wszystko ich miłość jest większa niż jakiekolwiek wyzwanie.

Młoda kobieta była wyraźnie bardzo poruszona i bez wahania wyraziła zgodę. Szczęście, które emanowało z narzeczonych, również dotarło do internautów, którzy oglądali filmy z tego cudownego momentu. Jeden z tych filmów został polubiony ponad dwa miliony razy!

Historia Matthew Schwaba i Łucji jest dowodem na to, że miłość i determinacja są silniejsze od wszelkich przeciwności losu. Ich wzajemne wsparcie i radość z prostych, życiowych chwil poruszają i inspirują innych do doceniania piękna każdego dnia

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły