Polska Liga Siatkówki organizuje wyjątkową akcję

Polska Liga Siatkówki wraz z grupą TAURON organizują akcję “Razem mamy #Megamoc”. Na najbliższych meczach PlusLigi i TAURON Ligi kibice będą mogli wysłać specjalne pocztówki do swoich babć i dziadków. Będą mogli je wrzucić do skrzynki, a następnie TAURON dostarczy je do adresatów.

TAURON jest organizatorem akcji „Razem mamy #Megamoc”. Fani siatkówki do połowy stycznia będą mogli wysyłać pocztówki do swoich babć i dziadków. Finał akcji ma mieć miejsce w Dzień Babci i Dziadka.

 “Kibice siatkówki tworzą wyjątkowo serdeczną atmosferę. Potrafią wspólnie się bawić, ale też rywalizować w duchu fair play. Dlatego jesteśmy pewni, że wspólnie wyślemy co najmniej kilka tysięcy kartek” – mówi rzecznik TAURON, Łukasz Zimnoch. – “Razem pokażemy babciom i dziadkom, że o nich pamiętamy, kochamy ich i szanujemy. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu polska siatkówka staje się jeszcze bardziej rodzinnym sportem. Kibice siatkówki i TAURON razem mają mega moc!”

Na wszystkich najbliższych meczach PlusLigi i TAURON Ligi będzie stała specjalna skrzynka. Przemierzy ona całe południe Polski – bo to właśnie tam odbywają się rozgrywki. W ten sposób fani aż 16 klubów będą mieli możliwość wysłania kartek do swoich babć i dziadków.

Do akcji szczególnie zachęcają siatkarze znani każdemu kibicowi polskiej siatkówki – Kamil Semeniuk, Tomasz Fornal i Maria Stenzel.

Tomasz Fornal, reprezentant naszej drużyny narodowej, przyznaje, że jego babcie są jego największymi fankami. Kiedy gra mecz, one zawsze są na widowni.

“Gdzieś na trybunach na pewno siedzi też mój dziadek. Choć odszedł kilka lat temu, czuję jego wsparcie. Bym był pierwszoligowym siatkarzem i grał w reprezentacji Polski, to było jego marzenie. Muszę więc je realizować” – mówi siatkarz.

Ponadto TAURON organizuje konkurs. Również ma uświadomić to, jak ważne jest utrzymywanie relacji ze swoimi najbliższymi, a szczególnie z dziadkami, o których czasem zapominamy.

“Organizujemy konkurs fotograficzny na Instagramie. Chcemy pokazać, że dziadkami i ich historiami trzeba się chwalić” – podkreśla rzecznik TAURON, Łukasz Zimnoch.

Źródło: dziennikzachodni.pl

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły