Ryan Reynolds dał wszystkim cenną lekcję

Ryan Reynolds, słynny aktor ostatnio udzielił wszystkim bardzo cennej lekcji. Poświęcił swój czas chorym kibicom i stara się pomóc spełniać im marzenia.

Ryan Reynolds to znany kanadyjski aktor. Co ciekawe, jest współwłaścicielem drużyny Wrexham AFC z Walii. Jego pasją jest piłka nożna. Drużyna z Walii awansowała na czwarty poziom rozgrywek ligowych w Anglii.

Reynolds kupił ten klub w 2021. Nie miał wobec niego poważnych celów, chciał po prostu realizować swoją pasję. Jednak obecnie Ryan jest zaangażowany w prowadzenie klubu i organizuje też wiele ciekawych akcji. Aktor dba o fanów jego klubu, szczególnie tych młodych.

Ostatnio na przykład spotkał się z 9-letnim Calebem Webbem. To chłopiec, który ma chorobę Leśniowskiego-Crohna. Reynolds bardzo troszczy się o niepełnosprawnych fanów.

„Powiedziałabym, że w dziewięciu przypadkach na dziesięć [Ryan Reynolds] przychodzi do sekcji dla niepełnosprawnych, z której mecze oglądają dzieci. Przychodzi, wita się i rozmawia z nimi. Większość dzieciaków nie zdaje sobie sprawy, że jest znanym hollywoodzkim aktorem. Postrzegają go tylko jako przyjaciela. Kiedy po raz pierwszy podszedł do Caleba, powiedział: „Cześć, mały człowieku”, pochylił się i zaczął z nim rozmawiać. Jemu naprawdę na tym zależy” – opowiada mama Caleba. – „On wszystkich stawia wyżej od siebie. Ma złote serce i naprawdę troszczy się o dzieci. Caleb uważa, że ​​on i Ryan są teraz najlepszymi kumplami. Był klubową maskotką w marcu, a klub traktował go jak członka rodziny królewskiej”.

Ryan zrobił coś niesamowitego także dla innego kibica. Zaprosił chłopca chorego na nieuleczalnego raka – Jaya Feara, zorganizował transport do północnej Walli, żeby razem obejrzeli mecz.

„Spotkanie z Jayem było niesamowite. Zastanawiam się, czy odczuwałbym taką samą niezachwianą radość, gdyby nasze role się odwróciły. Jest wyjątkową osobą, a jego rodzina jest cudowna. Głos mi się trochę łamał, kiedy z nim rozmawiałem i czułem, jak bardzo jego dzieci i żona będą za nim tęsknić” – mówi aktor.

Ofiarował mu także rękawiczkę z drugiej części Deadpoola zaprosił go nawet na plan trzeciego filmu. Jego inicjatywy naprawdę robią wrażenie.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły