To ich największe szczęście! Niesamowite trojaczki

Cecilija i Taran Mlinarič, młoda para z okolic Lublany w Słowenii, wzięli ślub w lipcu 2023 roku. Kilka miesięcy po ślubie dowiedzieli się, że Cecilija spodziewa się dziecka. Byli bardzo podekscytowani i myśleli, że zostaną rodzicami jednego dziecka, jak większość przyszłych rodziców. A to jednak trojaczki!

Udali się do szpitala na pierwsze badanie kontrolne. Wydawało się, że Cecilija nosi bliźnięta. Przyszli rodzice z dumą twierdzili, że sami to odkryli. Jednak gdy lekarz dokładniej przyjrzał się obrazowi, zauważył, że w łonie matki znajduje się więcej niż dwoje dzieci. To były trojaczki! Choć było to dla nich zaskoczenie i najpierw nie wiedzieli co zrobić z tą wiadomością, to jednak zaraz poczuli ogromną radość.

„Jeśli już pierwsza informacja nas zaskoczyła, to druga informacja była sporym szokiem. Wychodząc ze szpitala, po prostu spojrzeliśmy na siebie i śmialiśmy się, pytając: „Jak nakarmić trójkę?” – opowiadają rodzice.

Opowiedzieli, że byli bardzo szczęśliwi, ale jednocześnie trochę przestraszeni, ponieważ u Ceciliji zdiagnozowano ciążę wysokiego ryzyka. Podzielili się radosną wiadomością z rodziną. 3 kwietnia, w 33. tygodniu ciąży, w szpitalu położniczym w Lublanie przyszły na świat trzy dziewczynki. Pierwsza, o wadze 1640 gramów, otrzymała imię Sofija Lina. Druga, ważąca 1820 gramów, została nazwana Julija Zala, a trzecia, o wadze 1865 gramów, dostała imię Izabela Marija.

Cecilia i Taran przyznają, że obecnie ich dni i noce są bardzo trudne. Każda sesja przewijania i karmienia trwa do półtorej godziny, po czym mają zaledwie godzinę lub półtorej snu przed kolejną rundą przewijania i karmienia.

„Mamy szczęście, że dziewczynki na razie śpią spokojnie. Jesteśmy również bardzo wdzięczni za pomoc naszej rodzinie, zwłaszcza siostrze Tarana, Zali i matce Cecylii, Tatjanie, które zawsze służą pomocą” – mówi Cecilija.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły