Znana amerykańska piosenkarka wspiera lokalne banki żywności

Taylor Swift, gwiazda muzyki pop, jedna z najpopularniejszych artystek na świecie, robi wiele dobrego. Choć piosenkarka jest w trasie, wspiera banki żywności w miastach, gdzie występuje.

Przewiduje się, że trasa Taylor Swift “The Eras Tour” zarobi rekordowe 1 miliard dolarów. Piosenkarka i autorka piosenek już dzieli się bogactwem. Jakiś czas temu było głośno o tym, że dała sto tysięcy dolarów premii swoim kierowcom. Teraz na światło dzienne wyszedł fakt, że Taylor wspiera również banki żywności w miastach, gdzie odbywają się jej koncerty.

Banki żywności w całym kraju były zaskoczone hojnością artystki.

“Powiedzieli, że chcą zrobić darowiznę, aby pomóc miejscom, w których występują” – mówi Beck z Three Square Food Bank.

“Jestem bardzo wdzięczny, że (Swift) wspiera banki żywności, ponieważ potrzeba jest ogromna, zwłaszcza teraz, gdy rośnie inflacja” – zaznacza Ragan z Houston Food Bank. “Banki żywności ciężko pracują każdego dnia. I wiesz, czasami było trudno zdobyć dostawy żywności.”

Co ważne, darowizna Taylor może się przyczynić do tego, że inni ludzie pójdą za jej śladem. Ma miliony fanów i daje im przykład, jak mogą pomóc.

“Osoba taka jak Taylor, kiedy przyciąga tyle uwagi, z pewnością pomaga nam zdobyć większą świadomość, czego właśnie potrzebujemy, aby ponownie zwiększyć darowizny” – kontynuuje Amy Ragan.

Banki żywności w całym kraju otrzymały hojne darowizny od Taylor. Dzięki nim wiele rodzin dostało potrzebną do przeżycia żywność. A potrzeby nadal są ogromne. Niestety w każdym mieście wiele osób zmaga się z niedożywieniem.

“Taylor to zdecydowanie katalizator zmian społecznych” – mówi Raeside z Tarrant Area Food Bank. “Kiedy Taylor daje, ludzie idą za nią.Poparcie z jej strony to więcej, niż moglibyśmy kiedykolwiek prosić, i doprowadziło do bardzo udanej kampanii zbierania funduszy, aby zapewnić te bardzo potrzebne posiłki” – podkreśla kobieta.

Taylor Swift to naprawdę dobry przykład na to, że można być wielką gwiazdą i jednocześnie troszczyć się o innych.

Źródło: today.com

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły