Akcja Serce-Sercu: pamiętajmy o tych, którzy czują się samotni

Akcja Serce-Sercu zakończyła się po trzymiesięcznym wysiłku, zaangażowaniu blisko tysiąca osób, które wspólnie zebrały ponad dziesięć ton żywności. Stworzono i dostarczono około tysiąca paczek pomocy, które trafiły do osób chorych, samotnych i potrzebujących z obszaru Sądecczyzny. Widok uśmiechów na ich twarzach był dla wszystkich, którzy brali udział w akcji, niezwykłą nagrodą.

Akcja Serce-Sercu odniosła sukces dzięki blisko tysiącowi osób, które połączyły swoje wysiłki. Wolontariusze, koordynatorzy, członkowie klubów oraz promotorzy zaangażowali się w pomoc potrzebującym. Wsparcie lokalnych firm było kluczowe, umożliwiając zbiórkę i przekazanie dużej ilości żywności potrzebującym. Dzięki temu zaangażowaniu akcja mogła zakończyć się sukcesem.

Emeryci z Klubu Szalonych Tatrzańskiego Towarzystwa włączyli się w pomoc jeszcze przed startem akcji. Pracowali nad identyfikatorami, ulotkami dla wolontariuszy i sortowali zebrane produkty. Ich zaangażowanie i poświęcony czas były nieocenione.

Zaangażowanie blisko tysiąca ludzi zaowocowało zorganizowaniem i przekazaniem około tysiąca paczek wsparcia dla osób potrzebujących na obszarze Sądecczyzny. W sumie to aż dziesięć ton żywności. To, co najbardziej cieszyło uczestników tej inicjatywy, to widok uśmiechu na twarzach odbiorców pomocy. To było jak nagroda dla serca każdego, kto włączył się w akcję.

Pomagajmy nie tylko od święta

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia redakcja dobre.info życzy cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych, pełnych radości i ciepła. Jednak niech te święta niosą ze sobą nie tylko radość, lecz także refleksję nad potrzebami innych. W tej magicznej atmosferze nie zapomnijmy o tych, którzy potrzebują pomocy. Akcje takie jak Serce-Sercu uświadamiają nam, że chwila wsparcia, uśmiech czy choćby dobre słowo potrafią sprawić, że Święta staną się jeszcze piękniejsze. Szczęśliwych i hojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Źródło: sadeczanin.info

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły