Babcia, która samotnie wychowuje trojaczki doświadczyła ogromnego dobra

Shiela Weisgerber to 61-letnia babcia, która samotnie wychowuje trójkę wnuków. Odkąd skończyli dwa miesiące jest ich jedyną opiekunką. Ostatnio doświadczyła ogromnego dobra. Jej historia tak poruszyła pewną parę, że postanowili ją wesprzeć.

Shiela pracowała jako kelnerka. Jej córka samotnie wychowywała swoje małe dziecko. W pewnym momencie dowiedziała się, że jest w kolejnej ciąży – z trojaczkami. Kobieta zaczęła wątpić w to, że będzie w stanie zapewnić swoim dzieciom dobrą przyszłość. Załamała się. Spotkało ją także ogromne nieszczęście, bo ojciec dzieci zginął w wypadku samochodowym zaledwie kilka miesięcy przed ich urodzinami. Dlatego córka Shieli podjęła trudną decyzję – postanowiła zostawić trojaczki pod opieką swojej mamy. Nie chciała oddawać ich do adopcji. W ten sposób 61-latka stała się prawną opiekunką trzech wnuków.

Niestety kobieta musiała zmierzyć się z dużymi problemami. Była w bardzo trudnej sytuacji finansowej, tak naprawdę ledwo wiązała koniec z końcem. Nigdy jednak nawet nie pomyślała o tym, by oddać trojaczki komuś innemu. Zapewniła im dom pełen ciepła i miłości.

„Na początku było to bardzo przytłaczające. Pomyślałam, że porwałam się z motyką na słońce” – przyznała 61-latka w wywiadzie dla ABC News.

W pracy kobieta chętnie opowiadała klientom o swoich wnukach. Ashton, Dalton i Bentley stali się w końcu największą radością jej życia. Pewnego dnia jej historia wzruszyła parę klientów. Kiedy babcia zobaczyła ich reakcję, sama zaczęła płakać. Para postanowiła ją wesprzeć. Zostawili na rachunku krótką wiadomość: „Dbaj o tych chłopców!”. Oprócz tego dali jej bardzo hojny napiwek – aż 300 dolarów.

„Spojrzałam na to i przyjrzałam się raz jeszcze. Czytasz o tym, słyszysz o czymś takim i zastanawiasz się, czy to prawda, czy ludzie naprawdę tak robią?” – mówiła Shiela. – „Poszłam do łazienki i płakałam. Byłam zachwycona, ponieważ dla mnie to dużo pieniędzy

Teraz wnuki Shieli mają już 10 lat. Ich sytuacja finansowa jest już o wiele lepsza. Są pełną miłości rodziną, która zawsze się wspiera. Babcia całkowicie poświęca się wychowaniu chłopców – chce zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły