Kobieta oddała swojemu byłemu mężowi nerkę do przeszczepu

Kelly i Dan rozwiedli się kilka lat temu. Mimo wszystko, kobieta zdecydowała się oddać swojemu byłemu mężowi nerkę. Ten przeszczep uratował mu życie.

Niestety czasem miłość może się wypalić. Tak też było w przypadku Kelly’ego i Dana. Ich małżeństwo rozpadło się kilka lat temu. Mają oni razem dzieci i to ich dobro jest dla nich najważniejsze. Dlatego starają się utrzymywać dobrą relację.

Pewnego dnia Kelly dowiedziała się, że Dan potrzebuje przeszczepu nerki. Zabieg był niezbędny. Mężczyzna potrzebował go, by przeżyć. W szpitalu, gdzie leżał mężczyzna, lekarze byli naprawdę zaskoczeni. Nie mogli uwierzyć, że była małżonka chce oddać swojemu byłemu mężowi nerkę.

Dan potrzebował przeszczepu nerki, ale przez dwanaście miesięcy nie udało się znaleźć odpowiedniego dawcy. W tym trudnym czasie Kelly zdecydowała się oddać swoją nerkę, aby uratować męża. Jej motywacją były przede wszystkim dobro córek, aby nie zostały bez ojca.

W 2018 roku obydwoje przeszli operacje przeszczepu nerki, które zakończyły się sukcesem. Teraz oboje cieszą się dobrym zdrowiem. Kelly stała się znana w mediach ze względu na swój niesamowity gest oddania nerki dla męża, co wielu uważa za wyjątkowo godne podziwu. To prawdziwy dowód miłości i oddania w rodzinie.

Być może los złączy ich ponownie. Przez przeszczep bardzo się na nowo zżyli ze sobą. Całą rodziną pojechali do Paryża, by świętować udaną operację. W ten sposób spędzili ze

„Wszyscy pytają nas: «Czy teraz będziecie razem?». To nas na nowo zbliżyło” – opowiada Kelly.

Jednak to, co najbardziej się dla nich liczy to dobro ich córek.

„To naprawdę bezinteresowny gest, ryzykować własne życie, aby pomóc innej osobie, to niesamowite. Kelly zawsze będzie moją bohaterką” – podkreśla Dań.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły