Kolejna edycja kampanii społecznej “Mafia dla Psa”

Czy pamiętacie kultową kampanię społeczną “Mafia dla Psa”? Właśnie wraca! W sieci pojawił się najnowszy film promocyjny zachęcający do zbierania funduszy na pomoc zwierzętom ze schronisk.

Kampania społeczna “Mafia dla Psa” to więcej niż tylko zwykła akcja informacyjna – to mobilizacja społeczna do realnej pomocy potrzebującym zwierzętom. W tegorocznej edycji, organizowanej przez portal ratujemyzwierzaki.pl, zbierane są środki na wsparcie Fundacji Kundelek oraz Schroniska Dalabuszki, z którego pochodzą psy występujące w reklamie – Krysia i Wiesia, adoptowane przez Zosię Zborowską.

W tegorocznej edycji kampanii “Mafia dla Psa”, protagonistami są bandyci, którzy wcielają się w wyrzuty sumienia, nawiedzając Alberta, głównego bohatera, który oddalił swojego adoptowanego psa. Twórcy, posługując się zabawnym tonem, przypominają o ważności odpowiedzialnej adopcji zwierząt, podczas gdy spojrzenia aktorek wywołują u widzów uczucie wyrzutów sumienia, zachęcając do wsparcia akcji.

– Współpraca z „Mafią dla Psa” to dla nas ogromna przyjemność i satysfakcja. To już kolejna wspólna akcja, która pokazuje, że łącząc siły, możemy zdziałać cuda na rzecz zwierząt! Dotychczas podczas poprzednich edycji zebraliśmy łącznie ponad 210 tys. złotych, a co równie ważne, dzięki kampanii „Mafia dla Psa” udało się nagłośnić wiele problemów, z którymi borykają się zwierzęta w schroniskach. Dzięki temu ludzie otworzyli serca i portfele, a zwierzęta zyskały szansę na lepsze życie. Nowoczesny fundraising, oparty na kreatywnych kampaniach i zaangażowaniu społeczności, to zdecydowanie przyszłość! – mówi Zuzanna Klotzka z portalu ratujemyzwierzaki.pl.

Kręcenie klipów promocyjnych do akcji jest naprawdę dużym przedsięwzięciem. Zaangażowani są np. znani polscy aktorzy. W tej edycji pojawili się Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Piotr Karolak,Giorgos Stylianou-Matsis, a także Michał Sikorski.

– Najpierw pojawił się pomysł na gangsterską kampanię społeczną. Następnie namówiliśmy świetnych aktorów. Przy realizacji tych filmów pracuje około 100 osób – mówi reżyser, Kazimierz Zbąski.

Zachęcamy do wsparcia bezbronnych zwierząt, które potrzebują naszej pomocy. Wpłaty można dokonywać na stronie: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wyrzuty.

Źródło:nowymarketing.pl

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły