Niesamowite oświadczyny! Wydarzyły się w samolocie…

W trakcie lotu samolotem, pilot Konrad Hanc zdecydował się zrobić coś niecodziennego – oświadczył się swojej partnerce, Pauli, która pracuje jako stewardesa. To wydarzenie zaskoczyło pasażerów, którzy z zainteresowaniem i radością śledzili moment, kiedy szczęśliwa kobieta zaakceptowała jego propozycję. To wywołało głośne brawa…

Podróżujący samolotem LOT z Warszawy do Krakowa przeżyli wyjątkowy moment, gdy kapitan opuścił kokpit w trakcie lotu. Jego głos był pełen emocji, a na jego policzkach pojawiły się łzy wzruszenia. Zanim zrealizował swój plan, zwrócił się do obecnych pasażerów w samolocie i powiedział…

 „Dzień dobry, mówi kapitan Konrad Hanc. Witam państwa na pokładzie samolotu Embraer Polskich Linii Lotniczych LOT” – mówił. „Proszę państwa, proszę pozwolić, że zajmę państwu krótką chwilę. Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla mnie. Dzisiaj na pokładzie tego samolotu jest bardzo ważna dla mnie osoba, a także duża część naszej rodziny. Mojej i najpiękniejszej stewardesy, która jest z tyłu tego samolotu w tym momencie”.

W samolocie słyszało się westchnienia ze wzruszenia.

Półtora roku temu w tej pracy poznałem najcudowniejszą osobę, która totalnie odmieniła moje życie, zupełnie” – dodał Konrad Hanc. –  „Jesteś moim największym skarbem, największym spełnieniem moich marzeń”.

W tamtym momencie pilot klęknął z bukietem kwiatów.

„W związku z tym mam do ciebie prośbę, kochanie. Czy zgodziłabyś się zostać moją żoną?”

Stewardessa przebiegła przez cały samolot i rzuciła się ukochanemu w ramiona. Powiedziała “tak”.

“Teraz zapraszam państwa do Krakowa” – powiedział. Wkrótce po tych słowach, pasażerowie zareagowali gromkimi brawami i okrzykami radości. Dowiedzieliśmy się, że kapitan i jego partnerka poznali się w pracy, podczas lotu właśnie do Krakowa. Dlatego wybór tej trasy dla kapitana był oczywisty.

Co więcej, Polskie Linie Lotnicze LOT opublikowały poruszające nagranie z momentu zaręczyn w swoich mediach społecznościowych. „To historyczne zaręczyny na pokładzie!” – oświadczył przewoźnik.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły