Pitbull, który spędził około 400 dni w schronisku wreszcie znajduje dom!

Lola przez połowę swojego życia mieszkała w małym schronisku w Arizonie. Kiedy przeniesiono ją do schroniska w Pheonix została adoptowana już kolejnego dnia. Pitbull wreszcie znalazł bezpieczny, ciepły dom.

Lola miała niecały roczek, kiedy razem ze swoimi sześcioma szczeniakami została przygarnięta przez schronisko w Arizonie. Jej szczeniaczki zostały szybko adoptowane, a ona przez ponad rok musiała czekać na swoją kolej

Pracownicy schroniska nie potrafili zrozumieć dlaczego tak kochający pies, który cały czas szuka kontaktu z ludzi, który uwielbia bawić się i przytulać, wciąż nie może znaleźć domu. Stwierdzili, że nie poddadzą się w poszukiwaniach.

Wpadli na pomysł, że postarają się przenieść pitbulla do schroniska, w którym będzie miała większe szanse na adopcję.

„Wickenburg jest zdecydowanie mniejsze od Pheonix. Powiedzieliśmy im: ‚Hej, mamy tutaj Lolę, która jest naszą ulubienicą. Naprawdę ją kochamy, ale z jakiegoś powodu nikt nie chce jej tutaj przygarnąć. Moglibyście się nią zaopiekować i dać szansę społeczności z Pheonix na poznanie tej wspaniałej suczki?” – opowiada jedna z pracownic.

Personel schroniska postanowił znaleźć Loli dom

Kiedy Lola dotarła do Pheonix, personel schroniska ogłosił to w social mediach i dzięki temu rodzina Perry dowiedziała się o jej istnieniu. Zdecydowali, że następnego dnia pojadą do schroniska, żeby zobaczyć pieska.

Państwo Perry postanowili zrobić niespodziankę swojej córce. Początkowo nie powiedzieli jej, że tak naprawdę zamierzają nie tylko zobaczyć, ale również przygarnąć pitbulla.

„Naprawdę byli nastawieni na to, że chcą wziąć ze sobą Lolę do domu. A kiedy powiedzieli swojej córce, że przygarną tego pieska, dziewczynka tak się ucieszyła, że aż skakała i piszczała z radości” – opowiada pracownik schroniska w Pheonix.

Razem z rodziną cieszył się cały personel schroniska w Pheonix i Wickenburg. Wszyscy podkreślają, że najważniejsza jest współpraca między takimi schroniskami. Dzięki niej wiele psów, kotów i innych zwierząt szybciej znajdzie bezpieczny dom.

źródło: today.com

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły