Strażacy pomogli jej się urodzić. Udało jej się z nimi spotkać

Strażacy pomogli się urodzić Jannie Watson. To oni jako pierwsi odpowiedzieli na wezwanie medyczne. Dzięki nim kobieta przyszła na świat. Co ciekawe, udało jej się z nimi spotkać po dwudziestu latach.

Pod koniec stycznia Janea Watson z Północnej Karoliny spotkała się ze strażakami, którzy dwadzieścia lat wcześniej pomogli jej przyjść na świat.

– „Byłam po prostu zszokowana i podekscytowana” – przyznała 22-latka.

10 listopada 2000 roku strażacy jako pierwsi odpowiedzieli na wezwanie medyczne. Ich reakcja była natychmiastowa. A liczyła się naprawdę każda minuta. Ostatecznie przyjęli poród i wszystko zakończyło się szczęśliwie. W ten sposób strażacy Hepler, Holmes i FF Brock pomogli się urodzić Janei. Mężczyźni do dzisiaj pamiętają tez niezwykły moment.

„Wysiedliśmy, a babcia powiedziała, że nie wzywano strażaków. Powiedziałem: ‚kiedy przyjedzie karetka, wycofamy się’” – opowiada Helper.

Jednak strażacy przybyli w samą porę, bo mama właśnie zaczęła rodzić.

„Pępowina była owinięta wokół szyi dziecka, tak więc musieli szybko działać. Wykonali naprawdę świetną robotę. Z chwilą, gdy noworodek zaczął płakać wiedzieli już, że wszystko jest dobrze” – wspomina Jennie Watson, babcia 22-latki.

22 lata później, babcia Janei zaaranżowała wyjątkowe spotkanie. Zdobyła kontakt do strażaków i zadzwoniła do nich. Byli bardzo chętni, by zobaczyć się z Janeą. W końcu nigdy nie zapomną tego, że przyjęli poród. Janea chciała zaś im podziękować. Wykazali się ogromną odwagą.

„Chcę im podziękować i okazać wdzięczność” – podkreśliła 22-latka. – „To był pierwszy raz, kiedy zobaczyłam zdjęcie z czasów kiedy byłam noworodkiem i usłyszałam historię swoich narodzin”.

Janea oczywiście bardzo się stresowała. Jednak marzyła o tym, by okazać wdzięczność tym, którzy pomogli jej przyjść na świat. Spotkanie było naprawdę wzruszające.

 – „Na początku była dość nieśmiała, ale potem się do nas wszystkich przytuliła” – powiedział jeden ze strażaków w rozmowie z FOX8.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły