Wyjątkowy projekt charytatywny, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie

Jakub Bischof to założyciel i współtwórca start-upu naffy.io. Organizuje on także wyjątkowy projekt charytatywny. Do końca grudnia istnieje możliwość zakupu wyjątkowej cyfrowej kartki świątecznej zaprojektowanej przez artystkę, Beatę „Barrakuz” Śliwińską. Wszystkie wpływy z tej inicjatywy zostaną przekazane Fundacji DAJ HERBATĘ, której głównym celem jest zapewnienie wsparcia materialnego i terapeutycznego dla osób bezdomnych, ubogich oraz społecznie wykluczonych.

Okres świąteczny to czas, gdy wiele firm podejmuje specjalne inicjatywy. Dla twórców platformy naffy.io, dedykowanej sprzedaży ebooków i innych produktów cyfrowych, priorytetem są działania na rzecz społeczności. Projekt charytatywny “Pomagam z naffy” po raz drugi wspiera podopiecznych Fundacji DAJ HERBATĘ.

“Świetny odbiór i wsparcie naszej zeszłorocznej akcji zmotywowały mnie, żeby powtórzyć ją również w tym roku. Tym razem ze wsparciem kultowej marki Kubota. Z radością angażujemy się w pomoc, a jednocześnie uwielbiamy łączyć technologię ze sztuką. Ta inicjatywa doskonale integruje wszystkie te elementy. Nasze rozwiązanie kierujemy do cyfrowych twórców. Dlatego do współpracy ponownie zaprosiliśmy Beatę „Barrakuz” Śliwińską, której digitalowe kolaże można podziwiać w kampaniach wielu znanych marek. Jej niesamowita świąteczna e-kartka to prawdziwe dzieło sztuki, otwarte na różnorodne interpretacje” – podkreśla Jakub Bischof, założyciel i współtwórca naffy.io.

Fundacja DAJ HERBATĘ zaangażowana jest w różnorodne innowacyjne projekty, skupiając się na wielu obszarach życia społecznego, zwłaszcza na udzielaniu wsparcia materialnego i terapeutycznego dla osób dotkniętych kryzysem bezdomności i wykluczenia społecznego. Zima to szczególnie trudny czas dla osób bezdomnych, więc każda forma pomocy w tym okresie jest niezwykle istotna.

“Cieszymy się z takich inicjatyw ponieważ wiemy, że dzięki nim, przekaz o tym czym jest bezdomność, trafi do szerszego grona odbiorców. Staramy się edukować i odczarowywać bezdomność. Zawsze podkreślamy, że bezdomność to nie wybór a granica między nami a osobami w kryzysie bezdomności jest często bardzo cienka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie. I to drugi rok z rzędu. Skala potrzeb niestety cały czas rośnie. Pomagamy nie tylko osobom w kryzysie bezdomności. Po wsparcie przychodzą do nas seniorzy, osoby w trudnej sytuacji życiowej. Ludzie, którzy nie radzą sobie z codziennością” – mówi Patrycja Drożyńska z Fundacji Daj Herbatę.

Źródło: wagrowiec.naszemiasto.pl

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły