Zawsze marzyli o dzieciach. Ich historia udowadnia, że nie można tracić nadziei

Marzeniem Carrie i Craiga Kosinski było posiadanie dzieci. Mimo że choroba kobiety uniemożliwiała jej zajście w ciąże, to małżeństwo zostało rodzicami trójki bliźniąt w ciągu pięciu lat.

Carrie i Craig Kosinski ze stanu Wisconsin są szczęśliwym małżeństwem. Jednak marzeniem Carrie od zawsze było posiadanie gromadki dzieci. Niestety kobieta chorowała na ciężki przypadek endometriozy i lekarze praktycznie nie dawali jej szans na zajście w ciążę.

Pewnego dnia z małżeństwem skontaktowała się ich znajoma. Zapytała czy nie mogliby zaopiekować się jej bliźniakami.

„Powiedziała, że jest w ciąży i nie była w stanie zapewnić dzieciom takiego życia, na które by zasługiwały i chciała je oddać do adopcji” – wspomina para.

Carrie i Craig zdecydowali się zaadoptować Kennę i Adalynn. Gdy ukończyły 3 miesiące, para mogła zacząć sprawować nad nimi prawną opiekę. Jakiś czas później biologiczna mama bliźniaczek po raz kolejny skontaktowała się z małżeństwem. Okazało się, że chciałaby oddać w opiekę rodzeństwo bliźniaczek.

Cała procedura adopcyjna była trudna dla Carrie i Craiga. Para doświadczyła wtedy wielu nieudanych prób poczęcia dziecka. Jednak mając na względzie fakt, że Cece i JJ to rodzeństwo bliźniaczek, postanowili adoptować dzieci.

„Sama zostałam adoptowana, dorastałam w dziewięcioosobowej rodzinie. Dlatego zawsze chciałam mieć większą rodzinę” – opowiada Carrie.

Parze zależało na tym, by rodzeństwo wychowywało się razem. Cece i JJ stali się częścią rodziny. I w tym momencie wydarzył się cud. Carrie zaczęła się dziwnie czuć. Okazało się, że jest w ciąży i to bliźniaczej!

„Byliśmy w szoku, ale też bardzo szczęśliwi” – przyznaje kobieta. – „Pomyśleliśmy: „O mój Boże, będziemy mieć trzy pary bliźniaków. Co my zrobimy? Najwyraźniej Bóg ma poczucie humoru”.

Małżeństwo bardzo chętnie dzieli się swoją historią z mediami. Chce zachęcić ludzi do adopcji i pokazać, że zawsze daje ona szanse na życie pełne miłości.

 – “Kochamy wszystkie nasze dzieci tak samo. Niczego byśmy nie zmienili w naszym życiu” – podkreśla Carrie Kosinski.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły