Bracia wyruszyli w długą drogę, by wesprzeć branżę gastronomiczną

Aiden i Louis Ardine zdecydowali się wyruszyć w długą drogę, by zebrać pieniądze dla pracowników gastronomii, którzy z powodu pandemii nie mieli praktycznie żadnych przychodów. Bracia przeszli ponad 5 tysięcy kilometrów!

Bracia wreszcie dotarli do celu – na plaże Oceanu Spokojnego. Ich wędrówka trwała ponad 5 miesięcy, a dokładniej 162 dni. Przeszli przez 11 stanów – przez tereny zarówno górzyste, jak i nizinne. Wytrwale szli bez względu na pogodę.

Aiden i Louis wystartowali z New Jersey. Zdecydowali się pokonać te 5000 kilometrów, by zebrać pieniądze dla pracowników gastronomii. Mieli nadzieję, że będą mogli przekazać kwotę 30000$. Finalnie mężczyźni zebrali aż 70000$, które przeznaczyli na fundację wspierającą restauratorów.

Jeden z operatorów telefonii komórkowej w Stanach Zjednoczonych, Verizon, dowiedział się o akcji Ardinów. Firma stworzyła specjalną zbiórkę internetową.

“To nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc ogromnej społeczności. Ludzie nie tylko wpłacali pieniądze na zbiórkę, ale również pomagali nam w trakcie trasy” – powiedział Aiden. – “Ta przygoda jeszcze bardziej utwierdziła mnie w tym, że ludzie mają dobre serca i gdy mogą, to postarają się Ci pomóc.”

Bracia na swojej drodze spotkali wiele osób, które z chęcią im pomogły. W Iowie spotkali mężczyznę, który poczęstował ich zimnymi napojami w upalny dzień. Z kolei w Nevadzie właściciel kempingu pozwolił im nocować za darmo.

Mężczyźni relacjonowali swoją podróż na Instagramie.

“Chcę Wam przypomnieć, że nigdy nie jest za późno, by spełniać swoje marzenia. Musicie po prostu zacząć! Niestety nigdy nie wiemy, co przyniesie następny dzień. Dlatego czemu nie zacząć realizować swoje cele już teraz, a nie później?” – napisali w jednym poście.

“Jesteśmy wdzięczni, że możemy iść przez Amerykę i w ten sposób pomagać innym” – przyznali.

Kiedy bracia dotarli do celu, na plażę w San Francisco, okazało się, że czekali na nich tam ich fani. Jednak najbardziej ucieszyli się z tego, że mogli zobaczyć się ze swoją mamą i wrócić do domu do rodziny.

Źródło: goodnewsnetwork.com

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły