Ojciec i córka wspólnie pomagają bezdomnym

Ojciec i córka z Kanady kochają kawę. Ta pasja nie tylko ich łączy, ale także motywuje do czynienia dobra. Razem wspierają bezdomnych.

Caitlin Campbell i jej tata, Ross, kochają kawę. Ross pewnego dnia postanowił samemu zacząć wypalać kawę. To przez to, że nie był wystarczająco usatysfakcjonowany z kawy serwowanej w lokalnych kawiarniach. Jakiś czas później przyłączyła się do niego jego córka.

“Kawa to napój, który tworzy społeczność. Ludzie spotykają się w centralnym miejscu i łączy ich wspólna miłości do aromatycznego napoju. Zauważyłam, jak wiele spraw ma miejsce w kawiarni, od rozmów kwalifikacyjnych po randki i nawiązywanie nowych przyjaźni” – opowiada Caitlin w wywiadzie dla The Star.

„Caitlin i ja poświęciliśmy swoje wolne chwile tworzeniu wysokiej jakości kawy. Pierwsze partie, które wypaliliśmy, były nieco niewprawne, ale ostatecznie ustaliliśmy odpowiedni profil prażenia kawy, który nasi przyjaciele i rodzina pokochali i wciąż się tej kawy domagali” – zaznacza Ross.

Jednak ojca i córkę łączy nie tylko pasja do kawy, ale także do pomagania innym. Ross zawsze był niezwykle wrażliwy na problemy osób, które znajdują się w trudniejszej sytuacji życiowej. Mężczyzna od dawna pomagał bezdomnym. Dlatego wraz z Caitlin postanowili zrobić krok dalej.

 „Wiedziałem, że kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów Kanadyjczyków i miałem świadomość, że jestem w stanie wypuścić na rynek wysokiej jakości produkt, a dochód z jego sprzedaży możemy wykorzystać na pomoc bezdomnym” – podkreśla Ross.

Dlatego Ross i Caitlin są przykładem na to, że można połączyć swoją pasję z pomaganiem innym. Założyli swoją markę – Stert Brew. Część dochodu ze sprzedaży wysokiej jakości kawy przekazywana jest fundacjom wspierającym osoby bezdomne. Street Brew zdobywa coraz większą popularność. Jako że Campbellowie otworzyli sklep internetowy, mają dużą ilość fanów także w innych krajach. Co więcej, Caitlin staje się coraz bardziej rozpoznawalna w mediach społecznościowych.

Źródło: pl.aleteia.org

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły