Pracownicy firmy zorganizowali czterodniową akcję charytatywną

Pracownicy Deloitte CE BSC w Rzeszowie zorganizowali czterodniową akcję charytatywną. W tym czasie zaangażowali się w działanie różnych lokalnych instytucji.

Pracownicy Deloitte CE BSC w Rzeszowie od lat angażują się w pomoc różnym fundacjom. W tym roku, w dniach 19-22 czerwca prawie cały zespół zaangażował się w wyjątkową (aż czterodniową) akcję charytatywną. Nazwali to wydarzenie  „Impact Week”. W ramach akcji pomagali wielu lokalnym instytucjom.

Wcześniej “Impakt Week” był tak naprawdę “Impact Day”. W tym dniu pracownicy różnych oddziałów firmy angażowali się w pomoc innym. Zgodnie z mottem „Making an impact that matters” starali się pokazać, że da się zmienić świat na lepsze. W tym roku jednak akcja urosła do znacznie większych rozmiarów. “Day” przekształciło się w “Week”. To były intensywne cztery dni pracy na rzecz innych, na rzecz potrzebujących.

“Rzeszowski Impact Week był dla nas okazją do tego, aby po raz kolejny pomóc potrzebującym. Jako firma angażujemy się nie tylko w globalne działania, ale również wspieramy tych, którzy są najbliżej nas. Wiemy, że poza pasją i determinacją do pracy, członków naszego zespołu łączą także wspólne wartości, takie jak wywieranie pozytywnego wpływu na najbliższe otoczenie. Właśnie dlatego tak istotne jest dla nas wspieranie różnych placówek społecznych. A także podejmowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju” – zaznacza Tomasz Pałka, lider Deloitte CE BSC.

Prawie 1000 pracowników firmy wspierało lokalne instytucje. Pomagali m.in w domu dziecka, domu pomocy społecznej, schronisku.

“W Deloitte wierzymy, że dzięki świadomemu i bezinteresownemu zaangażowaniu, wynikającemu przede wszystkim ze szczerej chęci niesienia pomocy, możemy pozytywnie wpływać na najbliższe otoczenie. Od wielu lat poprzez różnego rodzaju inicjatywy staramy się przeciwdziałać zmianom klimatu oraz wspierać tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Prowadząc przez kilka dni prace renowacyjne na rzecz instytucji pomocy społecznej, możemy zapewnić ich podopiecznym przyjazne i bezpieczne środowisko na długi czas. Cieszę się, że nasi pracownicy to osoby, które rozumieją potrzeby lokalnej społeczności i mocno angażują się w tego typu akcje”. – podkreśla Małgorzata Kubiś, szefowa działu HR.

Źródło: www2.deloitte.com

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły