Seniorki z Łodzi będą świętować Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób

W Łodzi, już jutro, czyli 8 marca, seniorki mogą uczcić swoje święto w wyjątkowy sposób. Łódzkie Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora przygotowały różnorodne atrakcje specjalnie dla pań. W programie będą poezja, warsztaty taneczne, zajęcia z mody oraz kosmetologii.

W Łodzi, już jutro, czyli 8 marca, seniorzy mogą celebrować swoje święto w wyjątkowy sposób. Łódzkie Centra Zdrowia i Aktywności Seniora przygotowały atrakcyjne zajęcia dedykowane paniom. W programie znajdują się m.in. spotkania poetyckie, warsztaty taneczne oraz lekcje z zakresu mody i kosmetologii. Wszystkie te wydarzenia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, nie wymagają wcześniejszej rejestracji. Wystarczy odwiedzić jedno z Centrów Zdrowia i Aktywności Seniora (CZAS) i włączyć się w organizowane aktywności.

Trzy Centra Zdrowia i Aktywności Seniora (CZAS-y) z Górnej Łodzi organizują warsztaty tematyczne. Placówka przy ul. Cieszkowskiego 6 zaprasza na dyskusję o poezji dla artystycznych dusz. Z kolei, przy ul. Felińskiego 7 o godz. 10, odbędą się zajęcia taneczne, obejmujące podstawowe kroki latino, chachy i samby, prowadzone przez instruktorów. Uczniowie Łódzkiej Szkoły Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa Anagra przy ul. Rzgowskiej 170 zapewnią lekcje wizażu i mody dla kobiet, po których przewidziano grę w “Bingo” oraz seans filmowy w kinie kobiecym, także o godz. 10.

W Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przy ul. Libelta 16, również od godz. 10, seniorki mogą uczestniczyć w warsztatach z fizjoterapeutą, dotyczących dbania o mięśnie miednicy. Następnie, o godz. 11, odbędą się zajęcia plastyczne, a o 11:30 wykład z kosmetologii. Dzień zakończy rozmowa z psychologiem na temat atrakcyjności w każdym wieku.

Warsztaty nie wymagają opłat ani zapisów. Wystarczy wybrać jedno z Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora (CZAS-y) i pojawić się tam jutro, 8 marca.

To świetna okazja na rozwijanie zainteresowań, naukę nowych rzeczy w życzliwej atmosferze i poznanie nowych osób.

Źródło: rmf24.pl

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły