Szalony Batman rozda prezenty dzieciom z domu dziecka

“Szalony Batman” to wolontariusz z Wieliczki, który znany jest ze swojego nietypowego przebrania. Batman stworzył zbiórkę na prezenty dla dzieci ze starachowickich domów dziecka. Osobiście rozda je brzdącom z okazji Bożego Narodzenia.

“Szalony Batman” obdarowuje dzieci nie tylko prezentami, ale też szerokim uśmiechem i wesołą energią. Choć pochodzi z Wieliczki, w tym roku zdecydował się sprawić podarunki podopiecznym domów dziecka w Starachowicach.

– “Stąd pochodzi moja żona. Odwiedzam je kilka razy w roku od siedmiu lat, widzę jak wiele się tu zmienia. Postanowiłem, że nawiążę kontakt z prezydentem miasta i pierwszą akcję obdarowania dzieci przeprowadziliśmy w październiku tego roku. Odwiedziliśmy podopiecznych oddziału pediatrycznego w starachowickim szpitalu. Były zdjęcia, uściski i prezenty”. – podkreśla Szalony Batman.

Żeby osiągnąć swój cel, wolontariusz potrzebuje wsparcia. Dlatego założył zbiórkę internetową na zakup prezentów dla dzieci.

“Wraz z prezydentem Starachowic, Markiem Materkiem, oraz innymi osobami które zechcą się zaangażować, pragnę tuż przed gwiazdką odwiedzić i obdarować prezentami dzieci z domów dziecka w Starachowicach i w okolicy Starachowic. Stoi przede mną duże wyzwanie, ponieważ mój cel to dotarcie przed Wigilią do co najmniej 100 dzieci, które potrzebują tej radości” – mówi.

Mężczyzna planuje także ruszyć ze zbiórką gotowych, kupionych już prezentów.

“Wkrótce ogłoszę też zbiórkę na gotowe prezenty dla dzieci i młodzieży ze starachowickich domów dziecka. Myślę o zabawkach, ale też produktach pierwszej potrzeby dla najmłodszych oraz fajnych ubraniach dla nastolatków. Póki co ustalam punkt zbiórki u siebie, w Wieliczce. Planuję też znaleźć odpowiednie do tego miejsce w Starachowicach – dodawał wolontariusz. Gdzie będzie można przynieść prezenty poinformujemy w najbliższym czasie.” – zaznacza.

“Szalony Batman” zyskał rozgłos głównie zaangażowaniem w pomoc dla Leosia, chłopca z diagnozą neuroblastomy. Dodatkowo promuje wydarzenie charytatywne, jakim jest Hard Boxing Night Pełna Moc, planowane na 2 grudnia w Wieliczce.

Źródło: echodnia.eu

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły