Wyjątkowy charytatywny balon znów uniesie się w powietrze

Już po raz drugi w powietrze uniesie się charytatywny balon wypełniony muzyką. To wszystko w ramach akcji Drugi Latający Salon Ambientu, która wspiera Fundację Hospicjum Proroka Eliasza pomagającą seniorom.

Latający Salon Ambientu to niezwykłe wydarzenie, które łączy w sobie dwie wyjątkowe pasje: lot balonem i miłość do muzyki ambient. To już druga edycja tej fascynującej inicjatywy, która zapewnia uczestnikom niezapomniane przeżycia i artystyczną ucztę dla duszy.

W zeszłym roku, dzięki wielkoduszności darczyńców, organizatorzy Latającego Salonu Ambientu zebrali ponad 20 tysięcy złotych. Zostały one przekazane na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Teraz zdecydowano się wesprzeć Fundację Hospicjum Proroka Eliasza.

W tegorocznej edycji Latającego Salonu Ambientu chcemy zwrócić uwagę, na to, że troszcząc się o przyszłość naszej planety warto pamiętać o osobach, które dbały o nią w przeszłości. Z tego powodu zdecydowaliśmy, że całość kwoty, zebranej w ramach akcji, zasili konto Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza. Cieszymy się, że podobnie jak w zeszłym roku, możemy w tak szczytnym celu współpracować z Up To Date Festival. I, że w nasze działania zaangażował się także nietuzinkowy artysta rodzimej sceny Ambient – opowiada Agata Kalinowska z Brand Business Partner w Grupie Electrum, która jest organizatorem.

Latający balon jest wypełniony muzyką. Botanica to tajemniczy artysta, producent muzyczny oraz DJ, który stoi za drugą edycją Latającego Salonu Ambientu. Jego twórczość to połączenie relaksującego ambientu z elementami rytmicznymi, oscylującymi między dub techno a house. To wyjątkowa okazja dla fanów tego typu muzyki

Cieszymy się, że jako Up To Date Festival mamy szansę współtworzyć Drugi Latający Salon Ambientu. W przeszłości podejmowaliśmy różne działania na rzecz seniorów. Robiliśmy murale, organizowaliśmy dancingi międzypokoleniowe – o tym się mówi lekko, łatwo i przyjemnie, jednak niełatwo jest mówić o tych, którzy powoli odchodzą. Razem z Electrum podejmujemy to wyzwanie i zapraszamy do niesienia pomocy. Pamiętajmy o pokoleniach, które były tu przed nami i którym zawdzięczamy bardzo wiele – podkreśla Jędrzej Dondziło, współtwórca akcji.

Źródło: biznes.newseria.pl

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły